♪Drum&Bass Neurofunk♪

Create your own banner at mybannermaker.com!

HIGH

Kalendář

Home

Week articlePrvní kolo přineslo několik postřehů a otázek. V první řadě nutno pamatovat na to, že se jedná o soutěž pro naděje. Tomu odpovídá i kvalita většiny soutěžního materiálu. V prvním kole hlasovalo 430 lidí a výsledky budou zveřejněny během týdne. Do druhého kola se přihlásilo 8 autorů a 4 kola jsou ještě před námi. Všichni, co ještě váhají, doporučuji zapracovat a dodat svůj materiál po důkladném přečtení pravidel Youngblood! ANKETA ZDE
Na České scéně sme se mohli setkat s několika velice zkušenými DNB Producenty , kteří daly do svých setů co nejvíce . S jakými TOP Producenty sme se mohli setkat ? Na České scéně jich moc není , ale rad bych vás s nimi seznámil pokud nemáte potuchy . Jenže kdo se protlouká ''dramcem'' tak asi vý o co jde .

DeeJay's :

Dj Philip TBC
Dj Pixie
Dj Katcha
Dj X-Morph
Dj Saiko
Dj TAO MAFFA
Dj Winyl
Dj IM Cyber
a mnoho dalších .....
tc_leden10b-1.jpgNa dvacáté jubilejní Take Control představí vydavatelství Bad Taste dva britští DJové. Maldini z Bad Company a Prolix však nejsou jediným lákadlem, za mixážním pultem se v pátek 22. ledna v Abatonu předvedou i Local Heroes, Suki, Bifidus Aktif, Philip TBC, Kaplick a další.
Create your own banner at mybannermaker.com! Co na vás čeká ? Můžete se těšit na featuring s Dj's : Satan , RedManek . Na Albu se vyskytne zhruba 18 Fresh tracku dnb/jungle . Můžete očekávat spíše Hard Drum and Bass . A proč zrovna SKLEP ? Řekněme že strávíme s Dj's více času tvoření DNB u našeho Satana ve sklepě . Kdy ? Do konce Lednového měsíce by jsme meli dodělávat poslední věci , co se týče alba '' SKLEP ''  čti více !

 

Posledni komentare
19.01.2010 21:32:10: Pomalu se blížíme ke konci ! smiley${1} smiley${1}
12.01.2010 18:47:52: :)
11.01.2010 09:30:12: budu sledovat web
08.01.2010 14:43:23: Satan jeste dodá drumy ... Ještě se na tom přece jen pracuje .
Week articleMáme tady první kolo slibované soutěže mladých českých producentů, Youngblood! Do prvního kola se sešlo několik zajímavých věcí. Hlasujte do 31.1. pro toho, kdo Vás nejvíce zaujme tak, že v anketě kliknete na název onoho tracku. Dva s nejvyšším počtem hlasů se objeví na kompilaci Youngblood a zúčastní se finálového kola o speciální výhru. Detaily a info ke každému producentovi se dozvíte po ukončení kola s ohlášením výsledků.
1  
2  
3  
 
!