♪Drum&Bass Neurofunk♪

Create your own banner at mybannermaker.com!

HIGH

Kalendář

Home

Therapy Sessions CZ představuje značku PRSPCT

Label PRSPCT Recordings se řadí ke špičkám na poli tvrdého drumandbassu, na pravidelné PRSPCT Nights se sjíždějí fanoušci z celé Evropy a PRSPCT booking agency nabízí ty nejžádanější tvrďáky, kteří dokážou pořádně zatopit pod kotlem. Když si poskládáte všechna tato fakta dohromady, vyplývá z toho jediné – páté výročí TS CZ, Therapy Sessions vs. PRSPCT, které se uskuteční 14. října 2011 v Českých Budějovicích, bude pořádná mela!
Label, který si za svoji existenci vydobyl respekt a popularitu u příznivců temného a tvrdého drumandbassu. Kvalita a pravidelnost vydávání releasů společně s aktivním a profesionálním přístupem majitele labelu Thrashera řadí PRSPCT Recordings na přední příčky mezi drumandbassovými vydavatelstvími. Pod jeho hlavičkou najdete jak 12“ singly se jmény jako Counterstrike, Cooh, The Panacea, The Sect, Donny, DJ Hidden, Eye-D a dalšími, ale součástí je také sublabel PRSPCT LTD, který představuje nové talenty jako Dub Elements, Broken Note, Gancher & Ruin, Freqax a Forbidden Society. Za své působení se PRSPCT krom singlů může pochlubit také čtyřmi EP a jedním LP.

PRSPCT Nights

PRSPCT Nights jsou známé po celém světě svým nadupaným line-upem, který nabízí vždy to nejlepší z drumandbassu, hardcoru a dubstepu. Návštěvnost menších klubovek se pohybuje kolem 300-400 lidí, halové akce PRSPCT XL průměrně přilákají až 2000 návštěvníků. Tradice těchto nocí trvá už 10 let a za tu dobu byly vypilovány k opravdové dokonalosti, a to zejména z hlediska kvality organizace a skladby lineupu. Není divu, že se PRSPCT Nights rozšířily i za hranice domácího Holandska a jedinečnou atmosféru těchto nocí zažili party people ve Španělsku, Anglii, Polsku, na Slovensku nebo v Německu. Technical Itch, Ed Rush, Dylan, Noisia, Current Value, Limewax, The Panacea, Counterstrike nebo Machine Code je jen malý zlomek jmen, která si na PRSPCT Night zahrála.
Žádné komentáře
 
!